Ogrody pokazowe, 23 innowacyjne produkty uhonorowane Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, najpiękniejsze rośliny wyróżnione w konkursie Grand Prix Gardenii, projektowanie na żywo, pokazy robotów koszących, widowiskowe pokazy florystyczne, najnowsze trendy – jak widać jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia, która w dniach 25-27 lutego odbędzie się w Poznaniu, zapowiada się bardzo okazale.

W 2016 roku wiosna jako pierwsza ponownie zawita do Poznania. Sezon ogrodniczy rozpocznie się właśnie na Targach Gardenia będących źródłem profesjonalnej wiedzy i wielu inspiracji. Trzydniowe wydarzenie zaprezentuje miłośnikom zieleni najnowsze trendy oraz nowinki ogrodnicze.

Osoby, które odwiedzą Targi będą mieć niepowtarzalną okazję, by zapoznać się z nowymi odmianami drzewkrzewów ozdobnych, roślinami doniczkowymi i rabatowymi, nasionami zbóż, traw i warzyw, narzędziami, sprzętem ogrodniczym, torfami i podłożami, akcesoriami do nawadniania, a także elementami małej architektury ogrodowej. 

Do udziału w targach zapraszamy wszystkich spragnionych wiosny i lata. Gardenia to doskonałe miejsce dla tych, którzy poszukują porad na temat ciekawej i efektywnej aranżacji i pragną przygotować się do nowego sezonu.

Ekspozycję wystawienniczą wzbogaci m.in. kiermasz roślin, ogród pokazowyMiejska dżungla”, warsztaty projektoweZmienny ogród dla kultury”, seminarium na temat urządzania balkonów i tarasów oraz prelekcja dotycząca odpowiedniego dobierania gatunków drzew, krzewów i kwiatów tak, by w ogrodzie panował swobodny przepływ dobrej energii. Wśród targowych gości nie zabraknie też znanych w kraju ekspertów jak Maja Popielarska, Marek Jezierski czy Witold Czuksanow.  

Na targach Gardenia 2016 nie zabraknie licznej reprezentacji redakcji magazynów "Mój Piękny Ogród", "Przepis na Ogród" oraz "Kocham Ogród" - poszukaj naszego stanowiska, serdecznie zapraszamy do odwiedzin! 

Gardenia 2016 - ceny biletów 

 

 

Mapa targów Gardenia 2016

 

 

Dodatkowe informacje o targach

Zakres tematyczny Gardenii 2016

Regulamin dla zwiedzających

Lista roślin zgłoszonych do Konkursu o Grand Prix targów Gardenia

Złoty Medal MTP

Adres: ul. Bukowska 12
Kod pocztowy: 60-810
Miasto: Poznań
Start wydarzenia: 2016-02-25 09:00
Koniec wydarzenia: 2016-02-27 17:00