Zapraszamy na Festiwal Ogrodowych Inspiracji, który odbędzie się na terenie Centralnej Biblioteki Rolniczej w Warszawie od 24 maja do 5 czerwca br.

Podczas Festiwalu będzie można zobaczyć ogrodowe aranżacje, które stworzą polscy projektanci ogrodów. Będzie można także zwiedzić dwie fotograficzne wystawy, pierwsza pt. „Cztery pory roku w ogrodzie” ze zdjęciami Magdy Wasiczek i Joanny Stogi oraz druga przedstawiająca ogrodowe aranżacje z konkursu Inspiracje-Aranżacje, który od trzech lat odbywa się podczas Targów Gardenia w Poznaniu. 

Ponadto miłośnicy ogrodów będą mogli wziąć udział w seminarium „Ogrodowe inspiracje-aranżacje”, w konferencji „Trendy w ogrodach i terenach zieleni” oraz w warsztatach „Zaprojektuj swój ogród”. Dla seniorów przewidzieliśmy wykład na temat hortiterapii, a dla dzieci ogrodnicze warsztaty. Wstęp na Festiwal Ogrodowych Inspiracji jest bezpłatny. Organizatorami Festiwalu są Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów oraz Centralna Biblioteka Rolnicza w Warszawie.

Profil Festiwalu Ogrodniczych Inspiracji na Facebooku!

Poniżej dokładny program Festiwalu Ogrodniczych Inspiracji:

 
Adres: Centralna Biblioteka Rolnicza, Krakowskie Przedmieście 66
Kod pocztowy: 00-950
Miasto: Warszawa
Start wydarzenia: 2016-05-24 08:00
Koniec wydarzenia: 2016-06-05 18:00