To może być coś dla ciebie!

Targi Green Area Show są skierowane przede wszystkim do profesjonalistów branży ogrodniczej. Znajdą tam rozwiązania ułatwiające im codzienną pracę i usprawnią działania przedsiębiorstwa. II edycja wydarzenia odbędzie się między 3 a 5 września w Warszawie. Największym atutem Targów są dynamiczne pokazy maszyn, urządzeń i narzędzi ogrodniczych czy komunalnych w czasie pracy. Ten format jest już sprawdzony na rynku światowym i europejskim i zdecydowanie brakowało takiego wydarzenia w Polsce.

Targi Green Area Show to świetna okazja dla firm z sektora maszyn, urządzeń i narzędzi ogrodniczych do zaprezentowania oferty na kolejny sezon oraz skonfrontowania jej z tym, co prezentuje konkurencja. W tym roku wydarzenie odbędzie się również na terenie Toru Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu, który w ocenie zwiedzających poprzedniej edycji okazał się doskonałą lokalizacją.

Czym wyróżniają się Targi Green Area Show?

Pierwsza odsłona cieszyła się zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Wśród nich znaleźli się między innymi zarządcy zieleni miejskiej, przedstawiciele renomowanych punktów dealerskich, architekci krajobrazu oraz firmy zajmujące się wykonawstwem ogrodów, właściciele ośrodków hotelowych, parków i pól golfowych, właściciele centrów ogrodniczych i pracownicy sieci handlowych, a także szkółkarze i właściciele gospodarstw ogrodniczych oraz zarządcy dróg.


–W nadchodzącej edycji zależy nam na rozszerzeniu tej grupy o profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją terenów cmentarnych, obiektów sportowych typu boiska i stadiony czy stoki narciarskie oraz kupców z zagranicy. Planujemy także jeden dzień otwarty dla klientów prywatnych – mówi Paulina Maniecka, dyrektor projektu Green Area Show. – Dzień dla szerokiej publiczności jest odpowiedzią na sugestie wystawców po pierwszej edycji, którzy zwrócili uwagę, że prezentacja maszyn i urządzeń w trakcie pracy, to temat interesujący także klientów detalicznych – dodaje.


- Stworzenie przestrzeni do nawiązania kontaktów biznesowych jest dla nas priorytetem, nie ma lepszej możliwości na to niż bezpośredni kontakt z producentem czy dostawcą – podkreśla Paulina Maniecka. Czas przełomu lata i jesieni jest świetnym momentem do prezentacji nowości na nowy sezon i z pewnością nie zabraknie ich w nadchodzącej edycji. W ramach Targów GREEN AREA SHOW odbędzie się II Forum Zarządcy Zieleni, które wzorem ubiegłej edycji zostanie przygotowane we współpracy z wydawcą „Zieleni Miejskiej”, wydawnictwem Abrys. W tym roku odbędzie się w rozszerzonej, dwudniowej wersji. Pierwszy dzień będzie poświęcony prezentacji studiów przypadków w formule „praktycy dla praktyków”. Drugi dzień będzie poświęcony kwestii doboru i utrzymania roślin w przestrzeni miejskiej. Udział w Forum jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja online możliwa pod adresem https://forumzarzadcyzieleni.abrys.pl/

Dzięki obecności i zaangażowaniu topowych marek i liderów branży GREEN AREA SHOW ma szansę na rozwój i miano jednego z najbardziej kluczowych wydarzeń w branży ogrodniczej w naszym kraju, szczególnie w sektorze maszyn, urządzeń i narzędzi. Po aktualności zapraszamy na naszą stronę www.gashow.pl