Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia po raz XIV otworzyły sezon ogrodniczy w Polsce. Wydarzenie nr 1 w branży ogrodniczej od lat skupia producentów oraz większość operujących na polskim rynku dostawców branży ogrodniczej i jest miejscem prezentacji nowości oraz innowacyjnych rozwiązań zarówno dla profesjonalistów jak i pasjonatów ogrodów.

Ekspozycja była w 6 pawilonach, która opiewała na kilka zakresów tematycznych. Były zaprezentowane nowe rośliny, sprzęt ogrodniczy oraz maszyny do zastosowań profesjonalnych i amatorskich.

Targi Gardenia odwiedziło 25 331 uczestników – odbyła się prezentacja ponad 400 wystawców oraz premier rynkowych i nowości. To jedno z miejsc, gdzie spotykają się profesjonaliści, amatorzy oraz hobbyści. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się Kiermasz Ogrodniczy oraz wykłady mające miejsce na Arenie krajobrazu.

Przepis na Ogród 10-lecie

15 lutego 2020, na stoisku Mój Piękny Ogród, Kocham Ogród i Przepis na Ogród odbyło się specjalne wydarzenie, w którym brali udział czytelnicy, współtworzący serwis oraz magazyny ogrodnicze. 10-lecie magazynu Przepis na Ogród cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wiernych fanów, którzy nierzadko kolekcjonują gazetę już od pierwszego wydania. Redaktor naczelna – Marta Suta – uroczyście kroiła tort, który uwiecznił to wydarzenie.