Gardenia inspiruje do działania!

Głównym tematem pojawiającym się podczas Targów GARDENIA będą Innowacje w ogrodzie". Zostaną tam przedstawione wdrożenia oraz usprawnienia, jakie planują dystrybutorzy urządzeń na sezon 2020. Targi w Poznaniu zapraszają zarówno osoby posiadające przydomowe ogródki, działki poza miastem oraz balkonowe aranżacje doniczkowe

Chcemy zwrócić dużą uwagę na to, że ogród jest przestrzenią, w której można spędzać czas wspólnie z bliskimi i czerpać z tego ogromną satysfakcję. Właśnie dlatego do udziału w Targach zostały zaproszone firmy oferujące elementy do aranżacji ogrodu, które pozwolą stworzyć w nim np. przydomowe spa czy najlepszy plac zabaw pod słońcem.

Poruszony będzie także temat dziecka w ogrodzie - aktywności, realna pomoc w tworzeniu przydomowego ogródka oraz zaangażowanie malucha. Dodatkowo to przestrzeń, gdzie odbywają się imprezy przy grillu. dlatego też rozwijana jest strefa grillowa, obfitująca w liczne atrakcje i inspiracje z tego zakresu.

Przez dwa dni trwania Targów odbywać się będzie kiermasz ogrodniczy, podczas którego miłośnicy ogrodów będą mogli zakupić dodatki do swoich oaz zieleni. Będzie można zakupić m.in. cebule, nasiona, kwiaty, sadzonki drzew, a także narzędzia i sprzęt ogrodniczy. Przy nadchodzącej edycji stawiamy na wyspy pokazowe, przestrzenie demonstracyjne oraz strefy edukacji, które będą zachęcały odwiedzających do interakcji i w obrębie których będzie można uzyskać informacje o różnych gatunkach roślin. W programie wydarzeń targowych planowane są liczne warsztaty, pokazy cięcia i pielęgnacji roślin oraz inne wydarzenia, które współorganizujemy z naszymi partnerami.