Mój Piękny Ogród 4/2016

Początek wiosny to najodpowiedniejszy moment na cięcie, sadzenie oraz rozmnażanie roślin. Kwietniowy Mój Piękny Ogród pełen jest porad, jak czynności te poprawnie wykonać.

Rok zaczął się pod znakiem ważnych rocznic i jubileuszyX edycja targów Gardenia, ćwierćwiecze działalności szkółkarzy, czterdziestolecie marki Florovit. Dla nas jednak to przede wszystkim wielkie święto Mojego Pięknego Ogrodu, magazynu, który obchodzi 20-lecie istnienia na rynku wydawniczym. Wierzymy, że najlepsze wciąż przed nami, bo Mój Piękny Ogród tworzony jest przez ludzi z pasją dla ludzi z pasją. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Obchody roku jubileuszowego zaczęliśmy na Gardenii. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do spotkań z Czytelnikami i partnerami biznesowymi, bo właśnie takie osobiste relacje są najbardziej inspirujące. To z tych rozmów zrodził się pomysł na wielką akcję kuponową, dzięki której każdy czytelnik magazynu może taniej zaopatrzyć się w rośliny i ogrodnicze akcesoria (kupony na str. 98, regulamin akcji).

 

Tak wyekwipowani możemy z nowym zapałem przystąpić do pracy. W wolnych chwilach czytajcie nasz magazyn, a w nim m.in. inspirujący tekst o sztuce układania kamieni. Wierzymy, że i w naszym kraju znajdzie ona wielu naśladowców. Zmieniajmy nasze ogrody, a świat, w którym żyjemy, stanie się piękniejszy. Życzę tego nam wszystkim na kolejne 20 lat.

 

Kwietniowy "Mój Piękny Ogród" dostępny również w wersji tabletowej! Pobierz z:


                    
     

 

Mój Piękny Ogród rozwija się dla Ciebie 

Redakcja Mojego Pięknego Ogrodu ogłasza, że kwietniowy numer magazynu będzie wydany w wersji przeznaczonej na urządzenia mobilne! Wydanie interaktywne można kupić w sklepach Google Play dla systemu Android oraz App Store dla iOS! Z okazji premiery wydania tabletowego lipcowy numer można pobrać ze sklepów za darmo. Miłej lektury!

 

 
 

Dodatkowo, polecamy aplikację mobilną - Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych - Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

By rozszerzyć przyjemność wiążącą się z przeglądaniem materiałów zawartych w Moim Pięknym Ogrodzie, redakcja udostępnia technologię Tap2c, wzbogacajacą wydanie o dodatkowe galerie oraz filmy, które oglądać można na ekranach urządzeń mobilnych.