Mój Piękny Ogród 5/2015

Majowy „Mój Piękny Ogród” to miesięcznik pełen porad, jak przed latem doprowadzić swój ogród do ideału!

Maj w ogrodzie to czas fascynujący, widać już bowiem efekty pierwszych prac. Oczywiście, jest jeszcze wiele do zrobienia, ale to wszystko po to, upiększyć ogród, zabezpieczając go przy tym przed kaprysami pogody. Do dzieła! 

Piąty w tym roku magazyn „Mój Piękny Ogród” to kompendium wiedzy z dziedziny połączeń kwiatów, które stworzą ogród o wprost niebywałym klimacie. Kompozycja prostych w uprawie maków, odpornych odmian róż oraz traw bambusa to udany przepis na zakątek piękny, wonny i odrobinę egzotyczny. Wyjątkowość, oto słowo najdobitniej opisujące zawarte w majowym „Moim Pięknym Ogrodzie” inspiracje!

W numerze 5. „Mojego Pięknego Ogrodu” również: 

  • Warte poznania wiosenne byliny: między innymi groszek wiosenny, mertensja wirginijska oraz marzanka wonna
  • Pomysły na tarasy całe w kwiatach, czyli kwietne salony pod chmurką
  • Smaczne i pachnące truskawki – sprawdzone odmiany do uprawy doniczkowej
  • Ulotne piękno, czyli kwiaty bzu
                             
 

Jak zawsze w „Moim Pięknym Ogrodzie” pomocą służy Magazyn Praktyczny, niezbędnik każdego ogrodnika. W tym numerze m.in. porady, jak z sukcesami uprawiać borówki i jagody, koszenie trawy bez tajemnic oraz niezawodne sposoby na zwalczanie ślimaków.

Każdemu wydaniu „Mojego Pięknego Ogrodu” towarzyszy aplikacja Tap2C, dzięki której możecie Państwo uzyskać dostęp do dodatkowych zdjęć i filmów. Wystarczy ściągnąć darmowy program na smartfony i tablety, a potem zeskanować mobilnym urządzeniem okładkę magazynu.