Jesienne dekoracje i aranżacje z Fiskars

Partnerem konkursu jest firma Fiskars

 

Wrzosy, dynie, żółte oraz czerwone liście - wszystko to mogliśmy obejrzeć na przepięknych ujęciach jesieni, które nadesłaliście na niniejszy konkurs! Serdecznie dziękujemy za tak dużą liczbę zgłoszeń, cudownie, że Złota Polska Jesień zagościła w Waszych ogrodach! Oto lista nagrodzonych: 

 

Nagrodzeni

kasia2006222 (nagrodzona galeria)
Zojka (nagrodzona galeria)
Florka (nagrodzona galeria)
amelcia (nagrodzona galeria)
mikolaja (nagrodzona galeria)

Wyróżnione osoby prosimy o aktualizację danych do wysyłki nagród w profilu użytkownika!

 

 

Nagrody (pięć poniższych zestawów)

Dla twórców nagrodzonych galerii przygotowaliśmy PIĘĆ zestawów renomowanych narzędzi Fiskars! W skład zestawu wchodzi łopatka Xact, grabie Xact oraz kultywator.

 

 

O nagrodach

- Wytrzymała łopatka Xact jest idealna do sadzenia i przesadzania roślin oraz do spulchniania gleby. Duża głowica ze stali nierdzewnej z ostrymi krawędziami szybciej wbija się w ziemię i łatwiej przecina twardą darń. Komfortowa, długa rączka z powłoką SoftGrip™ umożliwia wiele pozycji chwytu podczas użytkowania.

Ręczne grabie wachlarzowe Xact są idealnym narzędziem do grabienia liści, chwastów i sadzonek traw w małych rabatach oraz trudno dostępnych miejscach. Głowica posiadająca 7 zębów ze stali nierdzewnej zapewnia najwyższą precyzję i kontrolę użytkowania. Komfortowa, długa rączka z powłoką SoftGrip™ umożliwia wiele pozycji chwytu podczas użytkowania.

Trwały i funkcjonalny kultywator Xact przeznaczony do spulchniania gleby, usuwania chwastów czy aeracji gleby. Długie i ostre zęby ze stali nierdzewnej zapewniają maksymalny kontakt z glebą, co wpływa na większą efektywność pracy. Komfortowa, długa rączka z powłoką SoftGrip™ umożliwia wiele pozycji chwytu podczas użytkowania.

 

Ogrody z tagiem "Jesienne dekoracje z Fiskars" biorące udział w konkursie