Majowe WZORY to dwa dni targów w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, które będą świetną, wiosenną okazją aby kupić piękne rzeczy do domu zaprojektowane przez młodych designerów i wyprodukowane przez polskich twórców!

Na Wzorach znajdziecie meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, a także dekoracje
i akcesoria – słowem wszystko, co potrzebne, aby mieszkało się pięknie i wygodnie.
 

Jak zawsze na wiosnę - będzie zielono! My też kochamy rośliny - dlatego na wiosennej edycji znajdziecie wszystko co sprawi że Wasz dom zakwitnie! Na wiosennych Wzorach kupicie: rośliny na parapet, na balkon i do mini ogródków, doniczki, systemy i lasy w szkle.

 

Na stoisku Litograf będzie można samodzielnie metodą sitodruku wykonać naturalny roślinny nadruk na papierze lub tkaninie. Poznacie technikę litografii która uwiecznia ulotne piękno roślin.

Vintage na Wzorach - to strefa na drugim piętrze, gdzie kupicie niepowtarzalne ubrania i przedmioty z minionych dekad od najlepszych polskich kolekcjonerów.

W strefie vintage znajdziecie też dużo dobrej muzyki. Za strefę z najlepszymi winylami odpowiadał będzie znany i lubiany kolektyw Tysiące Winyli.

 

W strefie warsztatów

Na drugim piętrze odbędą się warsztaty organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Zero Waste, które prężnie działa w zakresie minimalizowania odpadów. W sobotę 
i niedzielę od 15 do 19 zapraszamy na warsztat dzięki któremu dowiecie się jak szybko przerobić swoje ubrania dostosowując je do panujących trendów.

Niedziela 14.00 - Naturalne kosmetyki razem z So Fresh!
Dowiecie się jak rośliny służą naszej urodzie - warsztat z naturalnymi kosmetykami poprowadzą Ania Tabor i Agnieszka Małachowska.

Sobota 16.00 - Kasia Rodek opowie o swoim projekcie „Słoik z lasem”. Na pokazie pokaże jak można zamknąć las w butelce i opowie o pielęgnacji i utrzymaniu mikro-lasów. Po pokazie chętni mogą zostać na warsztacie który poprowadzi.

WSTĘP WOLNY

Adres: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25
Kod pocztowy: 00-021
Miasto: Warszawa
Start wydarzenia: 2018-05-12 09:00
Koniec wydarzenia: 2018-05-13 20:00