Oddajemy w Wasze ręce nowy miesięcznik, w którym znajdziecie mnóstwo prostych, krótkich i sprawdzonych porad dotyczących uprawy roślin oraz aranżacji zielonych przestrzeni. Mamy nadzieję, że dzięki nim z łatwością zaplanujecie prace ogrodnicze w danym miesiącu.

Pochwalcie się swoimi ogrodami. Sfotografujcie je i napiszcie, jak o nie dbacie. Za porady ze zdjęciami zapłacimy Wam po publikacji 75 zł, a osoba z okładki otrzyma aż 300 zł nagrody! 

NASZ ADRES:

Burda Media Polska „Sezon w Ogrodzie”

ul. Rdestowa 1 B-C

54-530 Wrocław

e-mail: swo@burdamedia.pl

Pamiętajcie o dołączeniu kuponu ze strony 66!

 

 

We wrześniowym numerze "Sezonu na Ogród"

Tematem głównym drugiego numeru "Sezonu w Ogrodzie" są trawniki, ich pielęgnacja latem oraz przygotowania do zbliżającej się jesieni. Bliżej przyglądamy się również nieznanym krzewom, podpowiadamy jak prowadzić uprawę grzybów oraz wykorzystać zapewniające intymność parawany ogrodowe. Prócz tego, wrześniowy "Sezon w Ogrodzie" to zestaw porad oraz inspiracji, jak efektywnie wykorzystać wolne chwile w sierpniu i wrześniu na pracę w ogrodzie, sadzie oraz warzywniku. 

 

Czym jest "Sezon w Ogrodzie"

Miesięcznik „Sezon w Ogrodzie” jest odpowiedzią na potrzeby czytelników, którzy szukają prostych, krótkich i sprawdzonych porad dotyczących uprawy roślin oraz aranżacji zielonych przestrzeni. Magazyn stawia na sezonowość i stanowi kompedium wiedzy ogrodniczej na dany miesiąc. Podane w krótkiej formie i bogato ilustrowane rady mogą być zastosowane przez czytelników „od zaraz”, a kalendarium prac pomoże zaplanować niezbędne prace w danym miesiącu.

Starannie dobrane przez redakcję treści są uzupełnione o wskazówki pochodzące z listów czytelników. Miesięcznik „Sezon w ogrodzie” podobnie jak „Przepis na Ogród” jest dla czytelników platformą służącą do wymiany ogrodniczych doświadczeń. Za każdą poradę autorzy otrzymują 75 zł, a właściciele ogrodów z okładki aż 300 zł!