Prawie setka miast z całej Polski wysłała swoje zgłoszenia do plebiscytu Terra Flower Power, by walczyć o tytuł najlepiej ukwieconego miasta w kraju. Tym samym zakończony został etap zbierania zgłoszeń, a rozpoczęło się głosowanie - wystartowała miejska rywalizacja, a wraz z nią wielkie konkursowe emocje!

Setka najpiękniejszych

Plebiscyt Terra Flower Power organizowany przez autorów bloga Inspirowani Naturą oraz firmę Terra Group odbywa się już po raz czwarty, a do udziału w tegorocznej edycji zgłosiło się niemal 100 miast, które walczą o  tytuł najpiękniej ukwieconego. Od 1 do 30 lipca trwał etap nadsyłania zgłoszeń. Fotograficzna prezentacja każdego z uczestników znajduje się na blogu inspirowaninatura.pl w zakładce plebiscyt 2015.

Każdy głos ma znaczenie

Drugi etap: głosowanie na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce wystartowało 3 sierpnia i  potrwa przez trzy tygodnie. Poprzez specjalną aplikację konkursową dostępną na fanpage Inspirowanych Naturą każdy użytkownik Facebooka może oddać głos na swojego faworyta i  zwiększyć jego szansę na wygraną.

Czas na rywalizację!

Już od pierwszych chwil głosowania rozgorzały wielkie emocje – ilość oddanych głosów stopniowo rośnie, a  wraz z nią stale zmienia się skład czołówki konkursowej stawki. Które spośród 93 miast zdobędzie tytuł najpiękniej ukwieconego i cenne nagrody? Okaże się już 25 sierpnia!

Kontakt dla mediów:

Natalia Zalopana

Specjalista ds. Public Relations

Tel. + 48 663 640 333

natalia.zalopana@terra-pl.eu

Oto jak pięknie ukwiecone są niektóre miasta, biorące udział w plebiscycie:

 
 
 
 
Start wydarzenia: 2015-08-04 14:25