Jak wygrać?


1.    Wejdź na fanpage Kocham Ogród na Facebooku i zamieść w wiadomości prywatnej zdjęcie swojego ogrodu w kwietniu.
2.    Regulamin dostępny jest na www.mojpieknyogrod.pl oraz pod linkiem REGULAMIN KONKURSU
3.    Na zgłoszenia czekamy od 20.04 do 27.04.2021r.

Laureaci

1 miejsce sekator – Maria B.

2 miejsce zraszacz – Róża P.

3 miejsce zestaw z pistoletami – Maria M.

Gratulujemy!

Nagrody 


I miejsce - sekator ogrodowy - Uniwersalny sekator do gałęzi VERTO  o długości 690 mm i średnicy cięcia do 42 mm. Sekator typu by-pass, przeznaczony do cięcia cienkich i grubych gałęzi. Ostrze pokryte powłoką teflonową, zapewniającą ochronę przed korozją. Dodatkowym atutem jest przekładnia zmniejszająca siłę potrzebną do cięcia o 40% oraz aluminiowe ramiona optymalizujące wagę narzędzia. Uchwyty o ergonomicznym kształcie pokryte antypoślizgowym materiałem zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas użytkowania.

II miejsce - Zraszacz ogrodowy  - Zraszacz oscylacyjny VERTO został wykonany z trwałego tworzywa odpornego na zniszczenie. Umożliwia wygodne zraszanie powierzchni do 418 m2. 18 dysz zraszających kieruje strumienie wody na obszarze kształtem odpowiadającym prostokątowi, a regulacja dysz umożliwia ustawienie nie tylko zasięgu ale również szerokości zraszania. W zestawie igła do udrażniania dysz.


III miejsce  -  Zestaw z pistoletami zraszającymi - Zestaw z pistoletem zraszającym, złączkami dwumateriałowymi, przyłączem do kranu VERTO. Zestaw składa się z 4 elementów: zraszacz pistoletowy 7-funkcyjny, złączka przelotowa 1/2", złączka stop 1/2", przyłącze do kranu 1/2".