Jak zaprojektować ogród

Jak sprawić, aby rośliny efektownie kwitły w naszym ogrodzie

Jakie są najnowsze trendy w uprawie kwiatów

Jak i kiedy wykonywać zabiegi na roślinach

 

Odpowiedzi na te oraz inne pytania otrzymają Państwo na spotkaniach z specjalistami branży ogrodniczej, które na przestrzeni najbliższych trzech miesięcy odbędą się w 30 polskich miastach! Najbliższe już 19 marca w Warszawie!

Cykl spotkań nie przez przypadek odbywa się akurat wiosną. Jest to czas ważny dla każdego ogrodnika - od odpowiednio wykorzystanego początku sezonu zależy kondycja roślin oraz wygląd ogrodu aż do późnej jesieni. By pomóc Państwu w tym zadaniu, organizatorzy akcji "Ogród Marzeń" zorganizowali serię 32 spotkań z ogrodnikami gotowymi wyjaśnić każde zagadnienie. Warsztaty zostaną wzbogacone atrakcyjnymi rabatami oraz upominkami. Każde ze spotkań poprowadzi Marek Jezierski, znany dziennikarz telewizyjny.

 

Mapa spotkań w ramach akcji Ogród Marzeń

 

Dokładnie terminy oraz miejsca spotkań znajdą Państwo na poniższej grafice lub na stronie internetowej akcji ogrodmarzen24.pl.

Dokładna rozpiska miast oraz miejsc, w których odbędą się spotkania w ramach akcji "Ogród Marzeń"

Organizatorami akcji "Ogród Marzeń 2016" są firmy Fiskars, Bayer Garden, Compo, Marolex oraz Vilmorin Garden. Magazyny "Mój Piękny Ogród" oraz "Przepis na Ogród" objęły to wydarzenie patronatem medialnym.

Start wydarzenia: 2016-03-19 00:00
Koniec wydarzenia: 2016-05-14 00:00