Roślina ta została nazwana naturalnym antidotum, nie bez powodu. Zalet pokrzywy jest wiele. Korzystna na ładny wygląd skóry, paznokcie, blask włosów. Pozytywnie wpływa na układu odpornościowy.  Także polecana jest osobom zmagających się z kamicą nerkową oraz z nadmiarem wody w ciele, gdyż działa moczopędnie.  Posiada również dużą ilość witaminy K, będącej szczególnie pomocną podczas leczenia anemii. 
Kolejną zaletą jest wpływ pokrzywy na wsparcie trawienia i przemiany materii, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem podczas oczyszczenia organizmu, a także odchudzania. Pokrzywa także wspiera pracę serca.

Jak można zauważyć pokrzywa jest dobroczynna, dlatego warto wprowadzić ją do swojej diety.

Extra(kt) pokrzywy w cukierkach pokrzywowych od Reuttera 

Jeżeli brakuje nam czasu na zebranie, wysuszenie oraz przygotowanie pokrzywy do spożycia, niemiecka firma podsuwa rozwiązanie.


Teraz w doskonałej wygodnej formie Cukierka Pokrzywowego z EKSTRAKTEM pokrzywy od firmy Reutter. Nie do zaparzania, lecz do ssania. Sama wygoda!

Cukierki Pokrzywowe firmy Reutter są produktem oryginalnym i zawierają pełnowartościowy cenny wyciąg, czyli ekstrakt z pokrzywy, a nie syntetyczny smak pokrzywy. Poza tym w tych cukierkach pokrzywowych zastosowane składniki są tylko w pierwszym gatunku. Za jakość zostały wyróżnione przez prestiżową Fundację Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu!

Bądź mądry, czytaj etykiety i kupuj oryginały.

Wprowadź więc do swojej diety pokrzywę i ciesz się doskonałymi korzyściami, jakie możesz uzyskać poprzez jej spożywanie. 

Dobroczynne i oryginalne Cukierki Pokrzywowe firmy Reutter cieszą się zaufaniem klientów, są dostępne w aptekach i zielarniach.