Kwitnące rośliny cebulowe gwiazdami "Ogrodniczego ABC"!

 • Trzecie tegoroczne wydanie "Ogrodniczego ABC" poświęciliśmy kwitnącym roślinom cebulowym, popularność zawdzięczającym urodzie, mnogości odmian i kolorów oraz wszechstronności w uprawie.

 • Najnowszy numer "Ogrodniczego ABC" w sprzedaży od 24 sierpnia!
  Najnowszy numer "Ogrodniczego ABC" w sprzedaży od 24 sierpnia!
 • Rośliny cebulowe są wręcz wymarzone dla początkujących. Nie trzeba ich przesadzać, przycinać, opryskiwać. Wszystko, co im potrzebne do życia, przechowują w mięsistych łuskach. Dlatego zazwyczaj nie trzeba ich też zasilać, a i podlewanie nie musi być regularne.

  Pierwsze cebulowe zakwitają w lutym, ostatnie późną jesienią. Urosną wszędzie: w pojemnikach, na trawniku, skalniaku, pod drzewami... W niniejszym numerze udowadniamy, że poza “wielką czwórką”, czyli tulipanami, hiacyntami, krokusami i narcyzami, istnieją dziesiątki innych cudnie kwitnących cebul. Powodzenia w uprawie!

   

   

   

  Księżycowy Kalendarz Ogrodnika  

  Polecamy naszą aplikację mobilną - Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. 

  Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych - Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

  • Start wydarzenia: 2018-08-24 00:00
  • Koniec wydarzenia: 2018-12-07 00:00
 • Ulubione 0
 • 0 komentarzy

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się
 

 


 

 

 


  

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!

  


 

    Księżycowy Kalendarz Ogrodnika                          2018

 

 

Wideo

Rozmnażanie roślin część 2 - okulizacja Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady