Modne byliny w nowym numerze "Ogrodniczego ABC"

 • W drugim numerze "Ogrodniczego ABC" prezentujemy 29 sylwetek modnych bylin wraz z informacjami potrzebnymi do ich udanej uprawy. Magazyn trafi do kiosków 24 maja!

 • Drugi numer "Ogrodnicze ABC" w sprzedaży od 24 maja!
  Drugi numer "Ogrodnicze ABC" w sprzedaży od 24 maja!
 • Rośliny cebulowe odchodzą tak szybko, jak przychodzą, gatunki jednoroczne zostają tylko na chwilę. Stąd w poszukiwaniu idealnych roślin rabatowych warto wybrać byliny. W ogródkach i na działkach są one niezastąpione – wymagają niewiele, a długo kwitną.

  Jest ich przy tym tak wiele, że zaspokoją oczekiwania nawet najwybredniejszych kolekcjonerów roślin ozdobnych. To ich letnim gatunkom poświęcamy drugie wydanie „Ogrodniczego ABC”. Wciąż nie jest za późno na posadzenie którejś z niewymagających bylin. Której? Wybór należy do Was, a my postaramy się Wam go ułatwić.

   

   

   

  Księżycowy Kalendarz Ogrodnika  

  Polecamy naszą aplikację mobilną - Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. 

  Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych - Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

  • Start wydarzenia: 2018-05-24 00:00
  • Koniec wydarzenia: 2018-07-26 00:00
 • Ulubione 0
 • Zobacz także

 • 0 komentarzy

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się

 

 

 


 

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

  

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!


Wideo

Jak wykonać ruchomy świąteczny obrazek Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady