Mój ogród lato 2018

 • Początek wakacji:)
  Zdjęcie 1 z 2
  Początek wakacji:)
 • Mój ogród lato 2018. Spędzanie czasu w ogrodzie: koszenie trawy, pielwnie chwastów, opalanie się i inne atrakcje:). Piękne rośliny to jest to co lubię dzięki temu można się odprężyć i zrelaksować, wspólne spędzanie grilla wraz z rodziną i fajna muzyką który każdy z nas lubi to jest to... :) Lubię posiedzieć oczywiście w ogrodzie który jest zadbany dzięki temu czuje się spełniona a wieczorem mam czas się zrelaksować... Jeśli chodzi o same rośliny to w ogrodzie mam ich bardzo dużo kocham poprostu kwiaty w każdej postaci. Ponadto systematycznie podlewać ogród żeby mieć piękna i zielona trawę w okresie lata jest to naprawdę bardzo ważne żeby systematycznie rośliny były zaopatrywane w wodę... Gdyż okres lata jest najcięższy dla każdej rośliny. Pamiętajcie dajcie o wasze ogrody. Pozdrawiam. :)

 • Ulubione 0
  • Dodane przez: MARIOLKAA
  • 2018-08-31T12:56:27+02:00
 • 1 komentarz

  • Gość
   2018-09-02T17:33:58+02:00 gość IP: 31.179.*.*
   Twój ogród wydaje się piękny, choć załączyłaś tylko dwie fotografie. Wydaje mi się jednak, że byłby znacznie piękniejszy gdybyś zadbała o jego opis. To nie jest trudne. Wystarczy raz jeszcze przeczytać to, co się udało napisać i poprawić błędy: stylistyczne, interpunkcyjne, gramatyczne i takie zwykłe wynikające, przypuszczam, z pośpiechu: brakujące litery, przestawione litery w wyrazach etc. Piękny ogród wymaga pięknych słów i czystego języka. Zadbaj o to!

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się

 

 

 


 

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

  

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!


Wideo

Jak wykonać ruchomy świąteczny obrazek Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady