Praca i zabawa w naszym ogrodzie :)

  • Wspólne zabawy w ogrodzie to niesamowita radość i szczęście. Wraz z Kubusiem  podlewamy kwiaty, krzewy i ozdobne drzewka :)
    Zdjęcie 1 z 4
    Wspólne zabawy w ogrodzie to niesamowita radość i szczęście. Wraz z Kubusiem podlewamy kwiaty, krzewy i ozdobne drzewka :)
  • W naszym ogrodzie oprócz kwiatów, krzewów, drzewek ozdobnych króluje uśmiech i niesamowita radość. Działka w każdej porze roku posiada wiele barw i kolorów ,które zachwycają nas na każdym kroku. Mój kochany, nieodzowny towarzysz zabaw i pomocnik bez którego moja praca nie byłaby tak satysfakcjonująca to synek Kubuś. Jego optymizm i zapał do pomagania, udziela się wszystkim domownikom. To niesamowita radość posiadać swój ogród i warzywniak dzięki któremu uprawiamy ekologiczne warzywa i owoce. Pielęgnacja roślin, koszenie trawy, przycinanie drzewek to czysta przyjemność.Poranna kawa na tarasie czy zapach i kosztowanie grillowanych potraw to wspaniałe chwile,które łączą pokolenia. Woń kwitnących róż która nas otacza a wieczorny bukiet maciejki pozwala na chwilę zadumy. Aktywne spędzanie czasu napawa nas optymizmem i uwalnia endorfiny. Bo my kochamy nasz dom i nasz ogród.

  • Ulubione 0
  • 0 komentarzy

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się

Zapraszamy do udziału w konkursie

 

 


 

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!

  


 

    Księżycowy Kalendarz Ogrodnika                          2018

 

 

Wideo

Jak uprawiać pomidory w doniczce Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady