Praca i zabawa w naszym ogrodzie :)

  • Wspólne zabawy w ogrodzie to niesamowita radość i szczęście. Wraz z Kubusiem  podlewamy kwiaty, krzewy i ozdobne drzewka :)
    Zdjęcie 1 z 4
    Wspólne zabawy w ogrodzie to niesamowita radość i szczęście. Wraz z Kubusiem podlewamy kwiaty, krzewy i ozdobne drzewka :)
  • W naszym ogrodzie oprócz kwiatów, krzewów, drzewek ozdobnych króluje uśmiech i niesamowita radość. Działka w każdej porze roku posiada wiele barw i kolorów ,które zachwycają nas na każdym kroku. Mój kochany, nieodzowny towarzysz zabaw i pomocnik bez którego moja praca nie byłaby tak satysfakcjonująca to synek Kubuś. Jego optymizm i zapał do pomagania, udziela się wszystkim domownikom. To niesamowita radość posiadać swój ogród i warzywniak dzięki któremu uprawiamy ekologiczne warzywa i owoce. Pielęgnacja roślin, koszenie trawy, przycinanie drzewek to czysta przyjemność.Poranna kawa na tarasie czy zapach i kosztowanie grillowanych potraw to wspaniałe chwile,które łączą pokolenia. Woń kwitnących róż która nas otacza a wieczorny bukiet maciejki pozwala na chwilę zadumy. Aktywne spędzanie czasu napawa nas optymizmem i uwalnia endorfiny. Bo my kochamy nasz dom i nasz ogród.

  • Ulubione 0
  • 0 komentarzy

Połącz się z Mój Piękny Ogród

 

 

 


 Wielki Rodziny Konkurs Ogrodniczy        Wyniki ogłosimy 2.11.2017

 

 

 


 

  Sprawdź swoją wiedzę ogrodniczą!

 

 

 


 

  Porady na październik w ogrodzie

 

 

 

      Wesprzyj akcję Greenpeace                    "Adoptuj pszczołę"!    

 

 

 


 

       Lista wydarzeń ogrodniczych                        edycja 2017

 

 

 


 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!

  


 

    Księżycowy Kalendarz Ogrodnika                          2017

 

 

Wideo

Zapowiedź październikowego numeru magazynu "Mój Piękny Ogród" Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

Zapis do newslettera

 

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady