Przepis na Ogród 6/2018

Przepis na Ogród 6/2018

"Przepis na Ogród" jest magazynem tworzonym przez ogrodników dla ogrodników. Każda strona wypełniona jest poradami i inspiracjami nadsyłanymi przez Czytelników, ich stosowanie to klucz do pięknego i zdrowego ogrodu.

Czerwcowe wydanie „Przepisu na Ogród” pachnie różami i szałwią, a smakuje truskawkami. Wiedziałam, że te owoce można sadzić w doniczkach. Ze zdziwieniem odkryłam jednak, iż niektórzy uprawiają je na specjalnych podkładkach albo regałach zrobionych z palet. Wasza kreatywność nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.

I za to Was kocham, Drodzy Czytelnicy. Za Wasze czasami zwariowane pomysły i za piękną pasję, którą niezmiennie chcecie dzielić się z innymi.

Zobacz e-wydanie

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się
 

 

 


 

 

 


   

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!


Wideo

Jak wykonać ruchomy świąteczny obrazek Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady