Przepis na Ogród 1/2018

Przepis na Ogród 1/2018

"Przepis na Ogród" jest magazynem tworzonym przez ogrodników dla ogrodników. Każda strona wypełniona jest poradami i inspiracjami nadsyłanymi przez Czytelników, ich stosowanie to klucz do pięknego i zdrowego ogrodu.

Pokryte szronem, mrozem lub puszystym śniegiem rabaty wyglądają malowniczo, dlatego stały się bohaterami styczniowego tematu miesiąca (s. 16-24). Okazuje się, że o klimacie zimowych ogrodów decydują nie tylko odpowiednie rośliny, lecz także dekoracje. Zobaczcie, jak zaskakujące są niektóre z nich!

Jeśli szukacie inspiracji na nowy sezon, Waszej uwadze polecam kącik wypoczynkowy inspirowany Toskanią Marzeny Białkowskiej ze Szczecinka (s. 30), nowoczesny taras Adama Kocha z Boguszyna (s. 32) oraz warzywnik w stylu angielskim Beaty Sołtysik z Dąbia (s. 38). Zerknijcie także na porady ekspertów – jak przezimować fuksje (s. 14), zrobić mini-ogród z palet (s. 28) czy wybrać odpowiednie odmiany pomidorów (s. 34).

 

Korzystając z okazji, wraz z całą redakcją życzę Wam dużo zdrowia, radości i spełnienia marzeń w Nowym Roku.

Zobacz e-wydanie

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się
 

 


  

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!

  


 

    Księżycowy Kalendarz Ogrodnika                          2018

 

 

Wideo

Listopadowy numer "Mojego Pięknego Ogrodu" już w kioskach! Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady