Mój Piękny Ogród 4/2018

Mój Piękny Ogród 4/2018

W kwietniu ogrom prac może przytłoczyć mniej zorganizowanych ogrodników. Spiesząc im z pomocą, w kwietniowym "Moim Pięknym Ogrodzie" zawarliśmy porady, pomagające uporządkować wiosenne obowiązki. Przygotowaliśmy również specjalną akcję rabatową, pozwalającą na tańsze zakupy w wielu szkółkach oraz sklepach ogrodniczych!

Dla prawdziwego ogrodnika nie ma większego szczęścia niż nadejście wiosny i połączone z tym wkroczenie do ogrodu. I to nie po to, by delektować się pięknem uśpionej przyrody, ale po to, by z werwą i zapałem przystąpić do pracy.

To chyba jedyna taka praca na świecie, która przynosi wyłącznie radość! Bo nikt nam przecież nie każe godzinami sadzić, kopać czy grabić. A co na deser? Sama radość oczekiwania, co też nam pięknego wyrośnie.

Trudno jednak do ogrodu iść z pustymi rękami. Potrzebne są różne akcesoria, narzędzia, nasiona. I tu Mój Piękny Ogród przychodzi do Państwa z superofertą – z tym numerem naszego magazynu razem idziemy na zakupy! Od str. 100 znajdziecie Państwo kupony rabatowe, które pozwolą zrobić wiosenne sprawunki dużo taniej!

 

To okazja, za której warto skorzystać! Nowe narzędzia przydadzą się w pielęgnacji ogrodu, np. przycinaniu bajecznej glicynii (str. 6), zakładaniu nowych kompozycji balkonowych (str. 12) czy aranżacji niepowtarzalnych rabat bylinowych (str. 18).

Nasz ogród ma lśnić kolorami, radować, pięknie pachnieć oraz być wolny od chorób i szkodników (od str. 70). Kwiecień to także Wielkanoc, spędźmy ją radośnie, razem z rodziną i przyrodą w tle! Wesołego Alleluja!

Księżycowy Kalendarz Ogrodnika  

Polecamy naszą aplikację mobilną - Księżycowy Kalendarz Ogrodnika. Prosty w obsłudze program jest doskonałym źródłem informacji o wpływie faz Księżyca na poszczególne grupy roślin oraz praktycznych porad, jak sprawić, by praca w ogrodzie była przede wszystkim samą przyjemnością. 

Aplikację Księżycowy Kalendarz Ogrodnika można za darmo pobrać ze sklepów systemów mobilnych - Google Play dla systemu Android oraz AppStore dla iOS.

Zobacz e-wydanie

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się
 

 

 


 

 

 


   

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!


Wideo

Jak wykonać ruchomy świąteczny obrazek Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady