Kocham Ogród 4/2018

Kocham Ogród 4/2018

Początek wiosny to czas intensywnej pielęgnacji budzących się po zimie roślin. Z kwietniowego "Kocham Ogród" dowiecie się wszystkiego o podlewaniu oraz wiosennej pielęgnacji. Przygotowaliśmy również propozycje 34 roślin, które powinny pojawić się w każdym ogrodzie.

Bez wody nasze rośliny nie byłyby w stanie przeżyć, zakwitnąć ani wydać owoców, dlatego zasadom prawidłowego podlewania poświęciliśmy cały Supertemat (s. 12-19). Dowiecie się z niego m.in. w jakich porach należy nawadniać okazy, od czego zależy ilość podawanej wody oraz dlaczego warto wykorzystywać deszczówkę.

Wspólnie ze Związkiem Szkółkarzy Polskich przygotowaliśmy aż 8 stron dodatku z nowymi odmianami roślin, które mają szansę stać się hitem rozpoczynającego się właśnie sezonu ogrodniczego (s. 31-38). Mam nadzieję, że wśród 34 propozycji krzewów ozdobnych, bylin i iglaków każdy znajdzie coś dla siebie.

W numerze kwietniowym mamy dla Was również niespodziankę – aż 6 stron kuponów rabatowych do sklepów stacjonarnych i internetowych (s. 56-61). Skorzystajcie z nich, by uzupełnić kolekcję roślin i dodatków do Waszych ogrodów. Miłej lektury! 

Zobacz e-wydanie

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się

Zapraszamy do udziału w konkursie

 

 


 

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!

  


 

    Księżycowy Kalendarz Ogrodnika                          2018

 

 

Wideo

Jak uprawiać pomidory w doniczce Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady