Kocham Ogród 4/2018

Kocham Ogród 4/2018

Początek wiosny to czas intensywnej pielęgnacji budzących się po zimie roślin. Z kwietniowego "Kocham Ogród" dowiecie się wszystkiego o podlewaniu oraz wiosennej pielęgnacji. Przygotowaliśmy również propozycje 34 roślin, które powinny pojawić się w każdym ogrodzie.

Bez wody nasze rośliny nie byłyby w stanie przeżyć, zakwitnąć ani wydać owoców, dlatego zasadom prawidłowego podlewania poświęciliśmy cały Supertemat (s. 12-19). Dowiecie się z niego m.in. w jakich porach należy nawadniać okazy, od czego zależy ilość podawanej wody oraz dlaczego warto wykorzystywać deszczówkę.

Wspólnie ze Związkiem Szkółkarzy Polskich przygotowaliśmy aż 8 stron dodatku z nowymi odmianami roślin, które mają szansę stać się hitem rozpoczynającego się właśnie sezonu ogrodniczego (s. 31-38). Mam nadzieję, że wśród 34 propozycji krzewów ozdobnych, bylin i iglaków każdy znajdzie coś dla siebie.

W numerze kwietniowym mamy dla Was również niespodziankę – aż 6 stron kuponów rabatowych do sklepów stacjonarnych i internetowych (s. 56-61). Skorzystajcie z nich, by uzupełnić kolekcję roślin i dodatków do Waszych ogrodów. Miłej lektury! 

Zobacz e-wydanie

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się
 

 

 


 

 

 


   

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!


Wideo

Jak wykonać ruchomy świąteczny obrazek Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady