Kocham Ogród 3/2018

Kocham Ogród 3/2018

Marcowy numer "Kocham Ogród" wzbogaciliśmy wyjątkowym prezentem! Do części nakładu dołączyliśmy promocyjną saszetkę warzywnych nasion, m.in. kopru, marchwi oraz rzodkiewki. Zapraszamy do kiosków i salonów prasowych!

Oddajemy w Wasze ręce kolejny numer naszego poradnika. Jest to wydanie wyjątkowe, ponieważ możecie je kupić w dwóch wersjach: podstawowej, w regularnej cenie 2,89 zł, oraz z ekstradodatkiem – nasionami na nowy sezon za jedyne 3,10 zł! Spieszcie się, bo prezent dołączyliśmy tylko do części nakładu.

A w środku magazynu jak zawsze znajdziecie mnóstwo porad i inspiracji dotyczących prac ogrodowych w danym miesiącu. Marcowy„Supertemat” poświęciliśmy bylinowym rabatom. Prezentujemy w nim 5 pomysłów na kompozycje w różnych stylach wraz z szacunkowym kosztem roślin, które będą potrzebne przy ich zakładaniu (s. 12-19).

 

W dziale „Kwiaty w domu” piszemy o gatunkach z egzotycznych plantacji, takich jak kawa, herbata, pieprz i wanilia (s. 26-27) oraz o roślinach przynoszących szczęście (s. 28-29). Z kolei w rubryce „Ogród kwiatowy” nie mogło zabraknąć artykułów o najpiękniejszych zwiastunach wiosny (s. 22-23).

Zobacz e-wydanie

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się
 

 

 


 

 

 


   

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!


Wideo

Jak wykonać ruchomy świąteczny obrazek Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady