Kocham Ogród 3/2018

Kocham Ogród 3/2018

Marcowy numer "Kocham Ogród" wzbogaciliśmy wyjątkowym prezentem! Do części nakładu dołączyliśmy promocyjną saszetkę warzywnych nasion, m.in. kopru, marchwi oraz rzodkiewki. Zapraszamy do kiosków i salonów prasowych!

Oddajemy w Wasze ręce kolejny numer naszego poradnika. Jest to wydanie wyjątkowe, ponieważ możecie je kupić w dwóch wersjach: podstawowej, w regularnej cenie 2,89 zł, oraz z ekstradodatkiem – nasionami na nowy sezon za jedyne 3,10 zł! Spieszcie się, bo prezent dołączyliśmy tylko do części nakładu.

A w środku magazynu jak zawsze znajdziecie mnóstwo porad i inspiracji dotyczących prac ogrodowych w danym miesiącu. Marcowy„Supertemat” poświęciliśmy bylinowym rabatom. Prezentujemy w nim 5 pomysłów na kompozycje w różnych stylach wraz z szacunkowym kosztem roślin, które będą potrzebne przy ich zakładaniu (s. 12-19).

 

W dziale „Kwiaty w domu” piszemy o gatunkach z egzotycznych plantacji, takich jak kawa, herbata, pieprz i wanilia (s. 26-27) oraz o roślinach przynoszących szczęście (s. 28-29). Z kolei w rubryce „Ogród kwiatowy” nie mogło zabraknąć artykułów o najpiękniejszych zwiastunach wiosny (s. 22-23).

Zobacz e-wydanie

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się
 

 


  

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!

  


 

    Księżycowy Kalendarz Ogrodnika                          2018

 

 

Wideo

Listopadowy numer "Mojego Pięknego Ogrodu" już w kioskach! Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady