Przepis na Ogród 9/2017

Przepis na Ogród 9/2017

Plony z własnego sadu i grządki cieszą najbardziej, ale jeśli mamy wyjątkowy urodzaj, trzeba coś zrobić z jego nadmiarem. Możemy oczywiście podzielić się z bliskimi albo zamknąć w słoikach w postaci pysznych dżemów, kompotów czy sałatek. I właśnie domowym przetworom poświęciliśmy wrześniowy temat numeru (s. 16-24).

Skoro jesteśmy przy zbiorach, nie możemy zapomnieć o najważniejszych – wykopkach. Anna Nasińska z Gdańska poleca ziemniaki truflowe, które mają niezwykły, bo fioletowy kolor! (s. 36-37). Schyłek lata na rabatach to czas wrzosów, hortensji oraz traw ozdobnych. O uprawie tych pięknych roślin przeczytacie w dziale „Moje ulubione rośliny” (s. 10-15).

A ja zapraszam Was do wzięcia udziału w ósmej edycji Rodzinnego Konkursu Ogrodniczego. Róbcie zdjęcia siebie i swoich bliskich wśród zieleni i przysyłajcie do nas. Do wygrania aż 100 nagród! Do dzieła!

 

Zobacz e-wydanie

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się

Zapraszamy do udziału w konkursie

 

 


 

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!

  


 

    Księżycowy Kalendarz Ogrodnika                          2018

 

 

Wideo

Jak uprawiać pomidory w doniczce Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady