Przepis na Ogród 12/2017

Przepis na Ogród 12/2017

"Przepis na Ogród" jest magazynem tworzonym przez ogrodników dla ogrodników. Każda strona wypełniona jest poradami i inspiracjami nadsyłanymi przez Czytelników, ich stosowanie to klucz do pięknego i zdrowego ogrodu.

Oddajemy w Wasze ręce grudniowe wydanie naszego miesięcznika. Jak zawsze przy tej okazji nachodzi mnie refleksja, że czas mija szalenie szybko. Wydaje się, że jeszcze tak niedawno pisaliście o pierwszych wysiewach na Waszych grządkach, a tymczasem mamy już koniec sezonu i roku.

W tym wydaniu zebraliśmy kilka ciekawych listów o sposobach ochrony roślin przed mrozem (s. 42-43 i 59), ziołach zimujących w gruncie (s. 38-39) czy diecie rozgrzewającej o tej porze roku (s. 48-49). Mamy też gwiazdkowy akcent – stroiki z brzozy, które przygotowuje Magdalena Mikołajczak z Wielenia (s. 56-57).

 

A ja z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim wytchnienia od codziennych obowiązków i trosk, wspaniałych chwil z rodziną oraz fantastycznych prezentów pod choinką!

 

Zobacz e-wydanie

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się
 

 


  

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!

  


 

    Księżycowy Kalendarz Ogrodnika                          2018

 

 

Wideo

Listopadowy numer "Mojego Pięknego Ogrodu" już w kioskach! Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady