Regulamin akcji rabatowej - Świętuj z nami pierwszy dzień wiosny!

 REGULAMIN AKCJI – Świętuj z nami pierwszy dzień wiosny! 

 

1. ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA AKCJI

1.1. Organizatorem akcji „Świętuj z nami pierwszy dzień”, zwanej dalej „Akcją”, jest: Burda Publishing Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Marynarskiej 15, 02-674 Warszawa. Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000574730, NIP 8971411483, zwana dalej Mój Piękny Ogród.

1.2. Akcja odbywać się będzie od 14 marca do 19 kwietnia 2018r. w terminie dokładnie określonym na każdym kuponie rabatowym, na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

2.WARUNKI UCZESTNICTWA W AKCJI

2.1. Uczestnikiem Akcji może być każda osoba, która w dniach od 14 marca do 19 kwietnia 2018r zrobi zakupy w sklepie internetowym wskazanym w magazynie Mój Piękny Ogród 4/18 lub Kocham Ogród 4/18 z hasłem upoważniającym do zniżki opublikowanym na kuponie rabatowym w magazynie Mój Piękny Ogród 4/18 lub Kocham Ogród 4/18 lub zgłosi się do miejsc wskazanych w magazynie Mój Piękny Ogród 4/18 i Kocham Ogród 4/18 z kuponem rabatowym z miesięcznika Mój Piękny Ogród 4/18 lub Kocham Ogród 4/18, który upoważnia do zakupu ze zniżką i na warunkach określonych na kuponie.

 

3. ZASADY AKCJI

3.1 W miesięcznikach Mój Piękny Ogród i Kocham Ogród w numerach 4/2018 (numery kwietniowe, pierwszy dzień sprzedaży 14.03.2018 i 16.03.2018) zostanie ogłoszona Akcja oraz będą zamieszczone kupony, które będą upoważniać do zakupu towarów wskazanych na tych kuponach ze wskazanym tam rabatem.

Każdy kupon zawiera następujące informacje: wysokości rabatu, hasło uprawniające do zniżki, nazwę firmy, datę ważności, adres sklepu - internetowy lub stacjonarny. Kupon uprawnia do jednorazowego zakupu, w sklepach stacjonarnych i internetowych. Informacje odnośnie rabatów na poszczególne marki czy produkty umieszczone na kuponie mogą wskazywać na ograniczenia, co do asortymentu produktów lub usług objętych promocją.

3.2 Aby wziąć udział w akcji należy zrobić zakupy w sklepie internetowym objętym promocją z hasłem uprawniającym do otrzymania rabatu. Przy zakupie należy podać hasło z kuponu rabatowego. W przypadku sklepów stacjonarnych należy zgłosić się do wybranego miejsca objętego promocją z kuponem uprawniającym do otrzymania rabatu. Przy zakupie należy okazać kupon w kasie.

 

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE 

4.1. Regulamin niniejszej Akcji jest dostępny w siedzibie Organizatora i na stronie www.mojpieknyogrod.pl

4.2. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

Połącz się z Mój Piękny Ogród

Newsletter - zapisz się

 

 

 


 

Magazyny ogrodnicze taniej w prenumeracie

  

  

 

 

          Ogrodnicza mapa Polski 

 

 

 

  Mój Piękny Ogród na Instagramie!


Wideo

Jak wykonać ruchomy świąteczny obrazek Odtwarzaj

Nasi eksperci

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18

tel. 71 376 28 42

„Mój Piękny Ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji oraz ochrony roślin. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady