Prenumerata

okladka co w numerze? co w numerze? co w numerze? co w numerze?

Każdy numer Mojego Pięknego Ogrodu, największego europejskiego magazynu ogrodniczego, to nowa porcja wiedzy oraz oryginalnych i cennych inspiracji.

Czytelnicy znajdą tu nie tylko pomysły na aranżowanie kwiatowych rabat, ogrodów doniczkowych na balkonach i tarasach, ale i projekty nowych nasadzeń oraz praktyczne porady dotyczące małej architektury ogrodowej. Miłośnicy ogrodów użytkowych znajdą na łamach „Mojego Pięknego Ogrodu” wiele praktycznych porad i wskazówek dotyczących codziennej uprawy, pielęgnacji i ochrony roślin sadowniczych i warzywnych.. W każdym numerze pisma przedstawiamy ponadto wybrane ogródki naszych czytelników, odpowiadamy na listy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Prenumerata MPO

 

"Przepis na Ogród" to czasopismo w całości tworzone przez czytelników. Tytuł skierowany jest do szerokiego grona miłośników ogrodnictwa, aktywnie poszukujących praktycznych porad i chętnie dzielących się własnymi doświadczeniami.

To cenna inspiracja dla znawców piękna i niepowtarzalnych ogrodów. Ten wyjątkowy poradnik zdradza sprawdzone przez czytelników i wsparte opinią ekspertów sposoby uprawy, pielęgnacji i ochrony roślin, oraz doradza w innych dziedzinach, jak: zdrowie, uroda, kulinaria, dom czy prawo. W „Przepisie na Ogród” za każdy opublikowany list, poradę lub zdjęcie miesiąca autor otrzymuje 75 złotych. Najciekawszy i najbardziej oryginalny ogród miesiąca będzie wyróżniony fotoreportażem, a jego właściciel trafi na okładkę i otrzyma aż 300 złotych nagrody!

Prenumerata PnO

 
okladka co w numerze? co w numerze? co w numerze? co w numerze?

„Sielskie Życie” to ekskluzywny magazyn dla wszystkich tych, którzy szukają wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Pismo jest skierowane do coraz liczniejszej grupy ludzi, którzy czują potrzebę znalezienia odskoczni od codziennych obowiązków i tęsknią za bliższym kontaktem z naturą. Magazyn opisuje autentyczne historie osób, które postanowiły realizować swoje pasje i zainteresowania poza miastem, wybrały życie w zgodzie z rytmem pór roku, naturą i własnymi potrzebami. „Sielskie Życie” pokazuje piękno polskich krajobrazów, fascynujące zwyczaje i tradycje, które warto pielęgnować. Magazyn zachęca do odwiedzania miejsc niezwykłych i urzekających, ale przede wszystkim do poznania ludzi, których losy mogą być inspiracją dla innych, bo pokazują, że warto realizować marzenia.

Prenumerata SŻ

 

Wideo

Jak rozmnażać pelargonie Odtwarzaj

Nasi eksperci

 

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18
tel. 71 376 28 42

Porady

Połącz się z Mój Piękny Ogród

„Mój piękny ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje ogrodów, balkonów i rabat kwiatowych, projekty nowych nasadzeń, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji i ochrony roślin sadowniczych, ozdobnych oraz warzywnych. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.