Prenumerata

okladka co w numerze? co w numerze? co w numerze? co w numerze?

Każdy numer Mojego Pięknego Ogrodu, największego europejskiego magazynu ogrodniczego, to nowa porcja wiedzy oraz oryginalnych i cennych inspiracji.

Czytelnicy znajdą tu nie tylko pomysły na aranżowanie kwiatowych rabat, ogrodów doniczkowych na balkonach i tarasach, ale i projekty nowych nasadzeń oraz praktyczne porady dotyczące małej architektury ogrodowej. Miłośnicy ogrodów użytkowych znajdą na łamach „Mojego Pięknego Ogrodu” wiele praktycznych porad i wskazówek dotyczących codziennej uprawy, pielęgnacji i ochrony roślin sadowniczych i warzywnych.. W każdym numerze pisma przedstawiamy ponadto wybrane ogródki naszych czytelników, odpowiadamy na listy i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Prenumerata MPO

 

"Przepis na Ogród" to czasopismo w całości tworzone przez czytelników. Tytuł skierowany jest do szerokiego grona miłośników ogrodnictwa, aktywnie poszukujących praktycznych porad i chętnie dzielących się własnymi doświadczeniami.

To cenna inspiracja dla znawców piękna i niepowtarzalnych ogrodów. Ten wyjątkowy poradnik zdradza sprawdzone przez czytelników i wsparte opinią ekspertów sposoby uprawy, pielęgnacji i ochrony roślin, oraz doradza w innych dziedzinach, jak: zdrowie, uroda, kulinaria, dom czy prawo. W „Przepisie na Ogród” za każdy opublikowany list, poradę lub zdjęcie miesiąca autor otrzymuje 75 złotych. Najciekawszy i najbardziej oryginalny ogród miesiąca będzie wyróżniony fotoreportażem, a jego właściciel trafi na okładkę i otrzyma aż 300 złotych nagrody!

Prenumerata PnO

 
okladka co w numerze? co w numerze? co w numerze? co w numerze?

„Sielskie Życie” to ekskluzywny magazyn dla wszystkich tych, którzy szukają wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Pismo jest skierowane do coraz liczniejszej grupy ludzi, którzy czują potrzebę znalezienia odskoczni od codziennych obowiązków i tęsknią za bliższym kontaktem z naturą. Magazyn opisuje autentyczne historie osób, które postanowiły realizować swoje pasje i zainteresowania poza miastem, wybrały życie w zgodzie z rytmem pór roku, naturą i własnymi potrzebami. „Sielskie Życie” pokazuje piękno polskich krajobrazów, fascynujące zwyczaje i tradycje, które warto pielęgnować. Magazyn zachęca do odwiedzania miejsc niezwykłych i urzekających, ale przede wszystkim do poznania ludzi, których losy mogą być inspiracją dla innych, bo pokazują, że warto realizować marzenia.

Prenumerata SŻ

 

Wideo

Odmieniony Mój Piękny Ogród już w kioskach Odtwarzaj

Nasi eksperci

 

mgr inż. Barbara Bogacz

mgr inż. Barbara Bogacz
nasza stała konsultantka
Pytania dot. uprawy
i pielęgnacji roślin
czwartki godz. 17-18
tel. 71 376 28 42

„Mój piękny ogród” to prawdziwa skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego miłośnika przyrody. Znajdziesz tu oryginalne pomysły na aranżacje ogrodów, balkonów i rabat kwiatowych, projekty nowych nasadzeń, a także sprawdzone porady na temat pielęgnacji i ochrony roślin sadowniczych, ozdobnych oraz warzywnych. Podpowiemy Ci, jak zadbać o ogród, aby każdego roku prezentował się niepowtarzalnie, zachęcając do wypoczynku w malowniczym otoczeniu.

Porady

Połącz się z Mój Piękny Ogród